Раді Вас вітати!

Гостинно запрошуємо Вас відсвяткувати весілля, Дні народження, ювілеїкорпоративи, святкові бенкети в ресторані «Титанік».

Ресторан знаходиться на краю міста Івано-Франківськ. Сучасний інтерє’р в поєднанні з красивими розписами на стінах створюють справді затишну і приємну атмосферу. Саме тут ви зможете провести свято на найвищому рівні, просторий бенкетний зал на 200 місць, якісне обслуговування та смачна кухня тільки сприятимуть цьому. Наші музики зроблять ваше свято повноцінним та незабутнім, гарна музика забезпечить гарний настрій, гарантуємо.

Запрошуємо Вас також прогулятись по нашому дворику, саме тут панують затишок та розслабляюча атмосфера. Пройшовшись доріжкою поміж квітів та зелені ще довго не захочеться покидати це місце. Зелені насадження, декоративні водоспад та фонтан привернуть Вашу увагу та тішитимуть око. На території ресторану є також місце для парковки.

Для нас кожен клієнт – VIP персона! Будемо дуже раді, якщо Ви виявитесь серед наших добрих гостей, і ми обіцяємо, що в нашому ресторані Вас оточать турботою і увагою в кращих традиціях гостинності.

 

Постійна знижка на проведення весілля у будні дні -10%

 

НОВИНКА НА КУЛІНАРНІЙ КАРТІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!
Гриль-бар ТИТАНІК

Детальніше