Відгуки

+ Відгук

Аліна, 08.08.2021

Гарне обслуговування, приємні дівчата , страви дуже смачні . Рекомендую всім !!!

* * *

Марія Марчак, 05.01.2018

Вже двічі була в цьому кафе і можу сказати що кухня тут просто бомба!!! Страви дуже смачні, офіціанти всі ввічливі і милі, обслуговування на висоті як зрештою і все інше. Своє весілля яб з радістю тут відсвяткувала)

* * *

Ірина Білоган, 23.09.2017

9,09,2017 року була на весіллі подруги. Найбільше сподобалась приємна дівчина музикант. Голос просто супер. Обстановка приємна, одне про що читала нище (тарілки трьома поверхами) дійсно було. Наставляли одне на інше, хоча місце на столі ще було. Потрібно попрацювати з офіціантами, але їжа була дуже смачна. Хотіла б ще побувати!!!!!!!!!!

* * *

Ольга, 19.07.2014

Була на весіллі мені дуже сподобалось !!!!!!!!!!

* * *

Liuba, 19.07.2013

Ми гуляли племінникове весілля 24.11.12.Велике спасибі адміністратору,поварам,та обслуговоючому персоналу за смачну кухню.Все було супер!!!А ще велике спасибі гурту Браво за веселу забаву!!! Раджу всі своїсвяткування ппровоити в Титаіку!!!!!!!!!!!!!!!(-:

* * *

Руслан, 19.07.2012

я особисто справляв своє весілля тут у вересні 2012 року, кухня дуже смачна, музиканти дуже ввічливі перед самим святом дуже гарно ведуть весілля вони перед весіллям обсудили ледь не кожну хвилину, тамади абсолютно не потрібно бо все весілля на вищому рівні супроводжують музиканти, хороші конкурси для всіх гостей, ніякої доплати не потрібно, перший танець під чарівну музику саксофона, гарна алейка, багатьом моїм гостям сподобалось столики на вулиці потанцював трішки і пішов на вулицю присів за столик і друзями і попив пивка поговорив у безшумні обстановці... все дуже гарно прикрашено організація на вищому рівні,... дуже мені сподобалась кухня усе смачно і головне немає 3-поверхово наставлених тарілок усе комкактно... Скажу Вам чесно багато моїх друзів казали мені, що за всі весілля де вони побували моє весілля сподобалось їм найкраще усе на найвищому рівні... і ціна не погана... до речі з моєї сторони не прийшло 8 чоловік адміністрація за ці місця гроші не взяла.... Спасибі персоналу за ВСЕ!!! БУДУ ВАС РЕКОМЕНДУВАТИ УСІМ МОЇМ ДРУЗЯМ!!!

* * *

Форма для відгуків

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону:

Ваш e-mail: *

Текст повідомлення: *

Уведіть код для перевірки

5583